Malwina

Pani Malwina ukończyła studia magisterskie w Pomorskiej Wyższej Szkole. W swojej pracy stawia przede wszystkim na naukę poprzez eksperymentowanie i kreatywną zabawę. Wierzy, że zabawa jest jedną z najważniejszych aktywności okresu dzieciństwa, która pomaga dzieciom rozwijać się intelektualnie, emocjonalnie, estetycznie, ruchowo i duchowo.

Według Pani Malwiny, zabawa uczy dzieci funkcjonowania w społeczeństwie i relacji z innymi, kształtuje charakter i nastawienie do świata. Oprócz kształtowania kompetencji kluczowych, zależy jej na rozwijaniu twórczości i kreatywności u dzieci. W swojej pracy, Pani Malwina wykorzystuje różnorodne metody, które sprawiają, że codzienne odkrywanie świata staje się dla dzieci fascynującą przygodą.

Praca z dziećmi sprawia Pani Malwinie ogromną przyjemność, przynosi wiele radości i satysfakcji. Uważa, że ma ogromne szczęście, mogąc codziennie pracować z grupą absolutnie wyjątkowych dzieci, które z radością i wielkim zaangażowaniem chcą odkrywać świat. Czuje olbrzymią odpowiedzialność za te maluchy i jest dumna, że może im pomagać w ich codziennych odkryciach. Jej ciepła osobowość jest jak plaster miodu na serce, wprowadzając do każdego dnia mnóstwo ciepła i serdeczności.

Pani Malwina interesuje się odkrywaniem pięknych miejsc w najbliższej i nieco dalszej okolicy. Każdą wolną chwilę stara się wykorzystać na podróże i poznawanie nowych, inspirujących miejsc, co również stara się przekazać dzieciom, zachęcając je do eksploracji i poznawania otaczającego świata.